مدرسه معین

بلاخره امروز رفتم مدرسه معین ثبت نام کردم.خیلی تغییر کرده بود.مثلا در و دیوارشو رنگ کرده بودن،کلاساشو رنگ کرده بودن و حتی خود مدرسه هم رنگ کرده بودن،جای کلاسارو هم عوض کرده بودن.خیلی قشنگ شده بود.

یادمه وقتی پیش دبستانی میرفتم اونجا علاتصاویر زیبا سازی وبلاگ www.20Tools.comقه زیادی به مدیرمون داشتم.همین طور به دختره خانوم مدیر.دختر خانوم مدیر می شد معلم کامپیوتر.اسم خانوم مدیرمون خانوم قازانی و اسم دخترش خانوم فیضی بود.ما تو پیش دبستانی یه معلم اصلی داشتیم که رفت.اونو خیلی دوست داشتم ولی اسمشو یادم نیست.به جای اون یه معلم دیگه اومد که اسمش خانوم نواعی بود.خانوم نواعی هم دوست داشتم اما از معلم قبلی کمتر.

حالا پیش دبستانی رو بی خیال.بریم سر امسال.

امروز که برای ثبت نام رفتیم هومن از خانوم فیضی و خانوم قازانی خیلی خجالت می کشید.ولی وقتی می خواستم برای پیش دبستانی ثبت نام کنم اصلا خجالت نمی کشید.

حالا دیگه حرفی ندارم.اما روز اول مدرسه ها براتون می نویسم چی شد.

 

/ 4 نظر / 26 بازدید
َایجاد فروشگاه کارت شارژ

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.

شیوا

وای مدرسه معین

armita fadavi

من ارمیتا هستم من و شیوا در معین باهم اشنا شدیم[قلب][قلب][قلب]