کتاب های من

 

 عکس و تصاویر زیبا برای زیباسازی وبلاگ شما -------------- بهاربیست دات کام ------------- BAHAR22.COM ------------ عکس تصاویر زیباسازی وبلاگ فارسی

من امروزتو قسمت نظرات مطلب قبلی یه پیام دیدم.اونجا نوشته بود که غریبه نیستم ولی اسمشو نگفته بود.البته نمی خواستم که بگه.پیشنهاد داده بود کتابایی که می خونم رو معرفی کنم.

من 34 صفحه از کتاب مدریت پول(آنچه دختران باهوش باید بدانند)را خوندم.این کتاب 87 صفحه داره.در این کتاب روش های بدست آوردن پول رو نوشته.به نظرم کتاب جالبیه.

همچنین درحال خواندن کتاب بخوانید و بدانید هم هستم.این کتاب 331 صفحه داره.من چندین صفحه از این کتاب رو خوندم.چیزهای جالبی دراین کتاب نوشته.مثلا یکی از چیزهای جالبی که دراین کتاب نوشته اینه که توی دنیا 80 نوع آفتاب پرست وجود داره.

راستی کتاب فلسفه برای کوچک ترها(40 سوال که شمارا به حیرت می اندازد) رو فراموش نکنیم که گاهی از اون چند سوال می خونم.کتاب عجیبی هستش.مثلادر سوال 7 امانوئل کانت پرسیده:"آیا در بعضی موارد می توان دروغ گفت؟"و نوشته:"اگر بتوانید با گفتن یک دروغ ثروتمند شوید،آیا این کار را می کنید؟"

این سه کتاب برای بچه ها و شاید در بعضی مواقع برای بزرگ ترها خیلی خوبه.

من از آقا یا خانومی که غریبه هم نیست تشکر می کنم به من موضوع معرفی کردن کتاب هایی که می خونم رو داد.شما هم برید تو قسمت نظرات این مطلب یا مطلب قبلی و بنویسید که دوست دارید چی بنویسم.من مطلبی که خواستید رو با نام خودتون می نویسم.  

عکس و تصاویر زیبا برای زیباسازی وبلاگ شما -------------- بهاربیست دات کام ------------- BAHAR22.COM ------------ عکس تصاویر زیباسازی وبلاگ فارسی

/ 2 نظر / 24 بازدید

به به چه دختری.بیشتر کتاب بخون و برامون بنویس.

غریبه نیست

سلام توی این چند روز چه بازی یا ورزشی کردی و از چه فعالیتی خوشت میاد؟ چرا از اون فعالیت خوشت میاد؟ هان؟